Podróż w Słońcu

Barcelona - miasto Gaudi'ego

Niesamowita Barcelona a po drodze malownicza Andora, kolorowe Monte Carlo oraz zapierająca dech w piersiach Wenecja. Zobaczymy najsłynniejsze budynki zaprojektowane przez wybitnego architekta Antonio Gaudíego, przespacerujemy się wśród artystów i sprzedawców kwiatów na Las Ramblas. Na deser wrażenie spaceru po dnie morza zapewni oceanarium.

Trzygwiazdkowy hotel położony w Lloret de Mar – w uroczym miejscu nad brzegiem morza, przy plaży, w centrum miasta. Oferuje pokoje z łazienkami i bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu, wyposażony w telewizor z płaskim ekranem i dostępem do kanałów telewizji kablowej.

Powierzchnia pokoju: 12 m²

Po tradycyjnym posiłku w restauracji Goście mogą podziwiać zachód słońca nad basenem hotelowym, sącząc drinka w barze.

Cena zawiera:
• Przejazd autokarem (klimatyzacja, toaleta, DVD)
• Zakwaterowanie (5 dób hotelowych)
• Wyżywienie: (5x śniadanie, 3x obiadokolacja)
• Zestaw słuchawkowy TGS
• Realizację programu
• Opiekę przewodnika i pilota 24h/dobę
• Ubezpieczenie KL i NNW
• Turystyczny Fundusz Gwarancyjny

Cena nie zawiera
• Wstępu do zwiedzanych obiektów
• Wydatków własnych

Dzień 1:
Wyjazd z Polski o godz. 12:00, przejazd nocny do Monako.

Dzień 2:
Przyjazd w godz. rannych do Monte Carlo, zwiedzanie miasta: Pałac Książęcy rodziny Grimaldich oraz katedra. Czas wolny. Przyjazd do hotelu w okolicach Marsylii, nocleg.

Dzień 3:
Śniadanie. Przejazd do Hiszpanii, po drodze zwiedzanie Carcassonne oraz Andory, małego Państwa położonego w dolinie Madriu-Perafita-Clarol. Przyjazd do hotelu w Lloret de Mar, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 4:
Śniadanie, przejazd do centrum Barcelony, zwiedzanie miasta: spacer po Parku Güell, wizyta na słynnym stadionie Camp Nou, przejście w kierunku Portu Olimpijskiego, wizyta w barcelońskim oceanarium, spacer przezroczystym tunelem o dł. 80 m, daje okazję do obserwacji podwodnego świata, wieczorem udział w pokazie fontann. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 5:
Śniadanie, przejazd do centrum Barcelony, zwiedzanie miasta: Sagrada Família-największe dzieło Antionio Gaudíego, zwiedzanie dzielnicy Eixample, spacer po Passeig de Gràcia, spacer po Las Ramblas: głównym deptaku, na którym gromadzą się uliczni artyści, wizyta na targu La Boqueria. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 6:
Śniadanie, przejazd do Włoch. Nocleg tranzytowy w okolicach Genuii.

Dzień 7:
Śniadanie, przejazd do Wenecji, zwiedzanie miasta: plac św. Marka, spacer wąskimi uliczkami do Ponte Rialto, następnie plac San Giacomo di Rialto z kościołem o tej samej nazwie, Campo San Paolo, kościół Santa Maria Gloriosa dei Frari i Scuola Grande di San Rocco, przejście obok Scuola Grande di San Giovanni Evangelista i kościoła San Giacomo dall’Orio. Przejazd nocny do Polski.

Dzień 8:
Przyjazd w godzinach południowych.

Wakacje dla całej rodziny!!!