O nas

At sunset

Biuro Summer Club istnieje na rynku od 2010 roku, w tym czasie obsłużyliśmy setki klientów. Znakiem rozpoznawczym naszej firmy jest dopasowanie oferty i programów do indywidualnych wymagań tak, aby każdy z naszych klientów mógł wyjechać w wymarzoną i inspirującą podróż. Specjalizujemy się zarówno w wyjazdach typu active travel, jak również posiadamy doświadczenie w organizowaniu wczasów wypoczynkowych w najpiękniejszych zakątkach świata. Starannie dobieramy naszych partnerów takich jak przewoźnicy czy hotele, ponadto dysponujemy wykwalifikowaną kadrą w postaci doświadczonych pilotów i przewodników.

Dokładamy wszelkich starań, aby Państwa wycieczka stała się niesamowitą przygodą, którą będzie można wspominać przez długi czas!

Marcin Jasiak

Wieloletni, doświadczony pilot wycieczek, organizator turystyki krajowej i zagranicznej. Specjalista na kierunkach: Londyn, Wiedeń, Katalonia, Ukraina. Namiot i pojazd 4×4 to wszystko czego potrzebuje do pełni szczęścia.

Krzysztof Zieliński

Wieloletni, doświadczony pilot wycieczek turystyki krajowej i zagranicznej. Przewodnik po Licheniu. Specjalista na kierunkach: Szwajcaria, Węgry, Austria. 

Jakub Golański

Wieloletni, doświadczony pilot wycieczek krajowych i zagranicznych, przewodnik miejski po Warszawie Specjalista na kierunkach: Francja, Włochy. Uwielbia narty i wędrówki górskie.

Karolina Bieniek

Wieloletni, doświadczony pilot wycieczek