Morska Bryza

Weekendowa zabawa do białego rana na pełnym morzu

Jeśli wypocząć to najlepiej na morzu, które wpływa na nas ożywczo. Rejs „Morska Bryza” to doskonały pomysł na relaks i regeneracje. Widok oddalającego sie lądu, morze smaków w restauracjach, kasynach, barach oraz cały dzień na otwartym słonecznym pokładzie, zapewni moc niezapomnianych wrażeń. Jeszcze za mało – w perfumerii możesz zaoszczędzić nawet do 40% w porównaniu z cenami na lądzie.

W Gdańsku zobaczymy Stare Miasto, Długi Targ, Ratusz, pomnik Neptuna, Dom Uphagena, Dwór Artusa, Kościół Mariacki, Spichrze nad Motławą ze słynnym żurawiem, pomnik poległych stoczniowców. Westerplate, Park Oliwa. 

Sztokholm – „Miasto tysiąca wysp” i „Wenecja północy” od zachodu styka się z jeziorem Mälaren, od wschodu omywane jest słonym Bałtykiem. Położona na 14 wyspach skandynawska stolica zadziwia, zachwyca, inspiruje i pozostawia niedosyt u każdego, kto zawita tu tylko na chwilę. Wszechobecne zabytki pośród wysp, kanałów i mostów. Brukowane, magiczne ulice, ślady historii w cichych zakątkach i wąskich zaułkach starego miasta, pałace, rezydencje, maleńkie restauracyjki i eleganckie sklepy. Bezpieczny, kolorowy i ekologiczny Sztokholm ma wiele do zaoferowania. W programie sztokholmskie szkiery, Muzeum Nagrody Nobla oraz wpisany na listę UNESCO zespół pałacowy Drotningholm.

Statek to prawdziwy, pływający hotel! Oferuje nową jakość podróży morskiej. Ten pływający hotel jest jedną z największych jednostek pływających po Bałtyku,

 • nowoczesne SPA – świat masaży i odnowy biologicznej, z saunami, kąpielami i zabiegami kosmetycznymi,

 • bogactwo smaków w restauracjach – w swobodnej atmosferze zjesz pyszny obiad, wywodzący się z klasyki smaku,

 • mnóstwo rozrywki – czekają Cię imprezy, muzyka na żywo, taniec do rana i relaks na wielkim pokładzie słonecznym.

 • sklep wolnocłowy – wróć na ląd z prezentami dla najbliższych. Wybieraj wśród bogatej oferty markowych perfum i kosmetyków. A może dobre wino?

Kabina Comfort bez okna dla dwóch osób z łazienką z łóżkami naprzeciw siebie. Istnieje możliwość zakwaterowania w kabinie z oknem zewnętrznym za dopłatą

Wyposażenie: 2 łóżka, radio, łazienka, ręczniki

Cena zawiera:

 • przejazd autokarem

 • bilet na prom na trasie Gdańsk – Nynesham – Gdańsk

 • zakwaterowanie w kabinach 2-osobowych (2 doby hotelowe)

 • wyżywienie: 2x śniadania, 2x obiadokolacja,

 • wieczór integracyjny

 • zwiedzanie wg programu z polskojęzycznym przewodnikiem

 • opiekę pilota 24 h/dobę

 • zestaw słuchawkowy GDS

 • wspaniała imprezę integracyjną – do dyspozycji pasażerów na promie: dyskoteka, restauracja, cafeteria,

 • kawiarnia, sklep, kantor, kasyno, kino.

 • ubezpieczenie KL i NNW

Cena nie zawiera:

 • zabiegów w strefie Spa

 • wydatków osobistych

 • napojów alkoholowych i bezalkoholowych poza godzinami lunchu i kolacji

 • wstępów do zwiedzanych obiektów (koszt ok 70 zł/os)

Dzień 1

Wyjazd z Katowic ok godz 23.00 Przejazd nocny do Gdańska.
Podczas przejazdu planowane są krótkie postoje. (Trasa ok. 550 km).

Dzień 2

Przyjazd do Gdańska w godzinach rannych, zwiedzanie miasta: Stare Miasto, Długi Targ, Ratusz, pomnik Neptuna, Dom Uphagena, Dwór Artusa, Kościół Mariacki, Spichrze nad Motławą ze słynnym żurawiem, pomnik poległych stoczniowców. Westerplate – miejsce wsławione heroiczną siedmiodniową obroną na początku II wojny światowej.
Czas wolny. Przejazd do portu, zaokrętowanie na statek i wypłyniecie ok 21.00.
Kolacja na statku, całonocna zabawa. Nocleg.

Dzień 3

Śniadanie na statku. Przejazd do Sztokholmu, zwiedzanie miasta z przewodnikiem m. in.: spacer po jednej z najciekawszych europejskich stolic. Wyciszona Wyspa Rycerska – Riddarholmen z kościołem zakonu kawalerów mieczowych. Niewielkie i pełne uroku Stare Miasto (Gamla stan). Jego początki sięgają XIII w. i ślady burzliwej historii miasta odkrywane są do dziś. Pałac Królewski, gdzie można podziwiać uroczystą zmianę warty. Katedra i Muzeum Nobla, które przybliża ponad 100-letnią historię słynnej Nagrody. Główny plac Starego Miasta, Rynek – Stortorget. Następnie spacer na kolejną z wysp: Kungsholmen, zwiedzanie ratusza. Następnie spacer i przejazd na kolejną z zielonych wysp Djurgården. Niegdyś królewskie tereny łowieckie – obecnie stanowią fantastyczne tereny rekreacyjne miasta. Wizyta w Muzeum statku Vasa (Vasamuseet), jedynego w całości zachowanego okrętu z XVII w. Po drodze zwiedzanie gminy Kalmar, w której zwiedzających zachwyca piękny renesansowy zamek oraz Malmö z gotyckim
kościołem świętego Piotra, renesansowym ratuszem i twierdzą Malmohus. Przejazd do portu, zaokrętowanie na statek i wypłyniecie ok 20.00. Kolacja na statku – bufet, całonocna zabawa. Nocleg.

Dzień 4

Śniadanie na statku. Przejazd do Gdańska, Zwiedzanie miast m.in.: ZOO i Park Oliwski.
Czas wolny. Przyjazd do Katowic ok 23.00. Zakończenie wycieczki.

Odwiedź najbardziej magiczną stolicę Europy!